I u 2008. godini nastavljamo s uspjesima!

Na županijskim je natjecanjima nastupilo oko 90 učenika naše škole, a čak 23  zauzelo je neko od prva tri mjesta – neki i u više disciplina.

Renato Samardžić prvi je u geografiji, mentorica Ribana Umičević, a sudjelovao je i na natjecanju iz hrvatskog jezika i kemije. Luka Larma drugi je iz matematike, mentor Ivica Brletić, a sudjelovao je na natjecanjima iz fizike i kemije. Ivana Bureš druga je iz bilogije, mentorica Biserka Virag, a sudjelovala je i na natjecanju iz fizike, Elio Bartoš bio je drugi na zemljopisu, mentorica Ribana Umičević, a Valentina Miler treća je na biologiji, mentorica Biserka Virag, dok je sudjelovala na zemljopisu. Svi su oni učenici prvih razreda, a drugi razredi postigli su ove rezultate: Filip Kiršek prvi je iz matematike, mentor Antun Marjanović, i iz fizike, mentor Josip Prević, a treći iz engleskog jezika, mentorica Jasmina Šimek, Igor Novak je na latinskom bio prvi, mentor Alojzije Groš, na biologiji treći, mentorica Biserka Virak, a sudjelovao je i na natjecanju iz engleskog. Alma Svatoš bila je druga na biologiji, mentorica Biserka Virag, Matea Ćulibrk treća na hrvatskom jeziku, mentorica Romana Žukina, a Selmir Hasanić drugi na engleskom, mentorica Jasmina Šimek. Treći razredi: Marijana Larma prva je na natjecanju iz logike, mentorica jela Kusaković i njemačkog, mentorica Ksenija Čubrilović, a sudjelovala je i na natjecanju iz biologije, Sanela Kovačić prva je iz hrvatskog, mentorica Romana Žukina, Valentina Bilandžija prva je na Lidranu s monologom, mentorica Romana Žukina, Sonja Lukić treća je na biologiji, mentorica Biserka Virag, a Anđelka Ilinović druga na hrvatskom, mentorica Romana Žukina. Četvrti razredi. Jasna Kafka prva je na zemljopisu, mentorica Ribana Umičević, prva na Lidranu s novinarskim radom, mentorica Hedviga Marjanović, a sudjelovala je na Lidranu i s recitacijom. Tanja Ježabek prva je na filozofiji, mentorica Jela Kusaković, Vikorija Grgić druga iz hrvatskog, mentorica Sanja Janković, Milica Zailac druga iz povijesti, mentorica Valerija Turk Presečki, Ivana Ivančić druga iz biologije, mentorica Silvija Peternel, Dragana Jurić treća je iz njemačkog, mentorica Ksenija Čubrilović, a Matija Bingula i Nebojša Ivanović osvojili su drugo i treće mjesto na natjecanju iz zemljopisa – mentorica im je bila Ribana Umičević. Prvo mjesto na Lidranu u scenskom izrazu osvojila je dramska grupa, a uspješni su bili i sportaši školskog kluba Ždral – stolnotenisači i odbojkaši su prvi, a košarkašice treće.

objavio: Elizabeta Sabljić   datum: 2. 4. 2008.

« Ožujak 2024 »